Chezbailer

Sushi – rulony pełne smaku

Sushi – rulony pełne smaku

Sushi – rulony pełne smaku
Styczeń 24
08:06 2015

Uwielbiam chodzić do restauracji. Kosztować nowych potraw – pysznych dań i deserów. Moje podniebienie uwielbia być dobrze traktowane. Lubię jeść wszystkie dania – nie jestem wybredną osobą i zjem wszystko co mi podadzą. W mojej ulubionej restauracji próbowałem już każdego dania z menu. Od przepysznych, ręcznie robionych pierożków z mięskiem, bardzo dobrze doprawionego czerwonego barszczyku, przez prawdziwy polski żurek z domowym chlebkiem po prawdziwego polskiego schabowego z ziemniaczkami z wody i gotowanymi buraczkami.

Na samą myśl chce wybrać się do mojej ulubionej restauracji na jedno z tych dań. Mój żołądek nie może się doczekać. Jako zwolennik tradycyjnej polskiej kuchni, który uwielbia polskie restauracje początkowo sceptycznie podchodziłem do restauracji, gdzie serwują tylko sushi. Dania te wydawały mi się mało apetyczne, ubogie i szczerze powiedziawszy trochę bez smaku. Nie są przyprawiane, surowe. Nie, to nie może dobrze smakować.

Japońska restauracja

Pewnego dnia udało się mojej znajomej namówić mnie na wyprawę do restauracji na sushi. Był to mój pierwszy raz, wybraliśmy restaurację Sushi Room. Wystrój restauracji przyjemny, wydaje mi się, że podobny do japońskiej restauracji. W restauracji przywitała nas kelnerka, która zaprowadziła nas do komnaty gdzie był tylko nasz stolik. Czułem się troszkę dziwny, ponieważ nigdy nie byłem w takiej restauracji. Usiedliśmy na matach i otrzymaliśmy menu. Wybrałem podstawowy zestaw sushi ponieważ pierwszy raz w życiu miałem tego spróbować.

Magia sushi

Gdy otrzymałem danie, nie wyglądało smacznie. Zwykłe rulony, bez niczego. Pierwszy kęs.. i tu mnie sushi złapało. Niepowtarzalny smak, kombinacja składników! Żadna restauracja tak mnie nie zaskoczyła. Od tamtego momentu restauracja Sushi Room to jedna z moich ulubionych.

Share

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

1 Comment

  1. Wiktoria
    Wiktoria Lipiec 18, 23:31

    Co uważacie o zachodniej modzie na jedzenie? Wygląda apetycznie ale czy surowa ryba może być pożywna i zdrowa? Co wy o tym sądzicie?:D
    Sama nie próbowałam ale po przeczytaniu tego artykułu chyba się skuszę:)

    Reply to this comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Co uważacie o zachodniej modzie na jedzenie? Wygląda apetycznie ale czy surowa ryba może być [...]

Witam serdecznie. Zdecydowanie każdy mężczyzna potrzebuje dużej ilości kalorii aby efektywnie móc pracować, dieta musi [...]

Posiłki w pracy powinny być takie , żeby nas pobudzić do pracy . Żeby były [...]

o tak :) American dream serwuje na prawdę rewelacyjne mięsko do ich burgerów. Zawsze wracając [...]