Chezbailer

SubWay na każdą okazję

SubWay na każdą okazję

SubWay na każdą okazję
Wrzesień 13
10:11 2014

Żyję w nieustannym biegu. Ciągle praca, zakupy, dom i tak codziennie. Posiłki jem przeważnie w restauracjach, w których szybko dostanę jedzenie, na które mam ochotę i będzie ono na tyle zdrowe i pożywne, że nasyci mnie na praktycznie pół dnia. Jedną z moich ulubionych restauracji szybkiej obsługi jest SubWay. To restauracja, która jest znana ze świeżych produktów i ich bogatej gamy, pysznego menu kanapkowego a także dosyć niskich cen. W każdej z tych restauracji znajdziecie ten sam cennik, bez względu na to w jakim mieście się znajdziecie – cena kanapki w restauracji SubWay zawsze będzie taka sama. To mi się bardzo podoba. Wchodzę, zamawiam co chcę, mam wyliczone pieniądze i nigdy nie będę zaskoczona, że moje danie dziś kosztuje więcej, bowiem polityka tych restauracji jest jasna i stała.

SubWay na każdą okazję

Bogaty wybór kanapek i składników pozwala nam skomponować za każdym razem inną kanapkę. Jeśli danego dnia mam ochotę na kanapkę z kurczakiem, to znajdę ją w restauracji SubWay, zaś innego dnia mam chęć na salami, którą również znajdę w menu restauracji SubWay. W menu restauracji znajdziemy bardzo ciekawą pozycję – kanapkę z klopsikami, koniecznie trzeba jej spróbować. Jako kobieta jestem zmienna – lubię mieszać smaki, ciągle wybieram różne dodatki, sosy i składniki, czasem biorę podwójny ser, a czasem nawet z niego rezygnuję bo wydaje mi się zbędny. Wszystko zależne jest od danego dnia i mojego humoru, i właśnie na to wszystko ta restauracja mi pozwala poprzez swoje elastyczne menu. Każda kanapka ma swoją bazę, ale jakie dobiorę do niej dodatki to już moja inwencja twórcza – prawda, że świetna restauracja? Jest to jedyna restauracja, która pozwala skomponować swój posiłek klientowi – od A do Z. Codziennie restauracja SubWay przygotowuje specjalne oferty – min. Kanapkę dnia. Codziennie za wybraną kanapkę zapłacimy okazyjną cenę, dzięki czemu restauracja SubWay jest jeszcze bardziej przyjazna dla nas i naszego portfela.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Co uważacie o zachodniej modzie na jedzenie? Wygląda apetycznie ale czy surowa ryba może być [...]

Witam serdecznie. Zdecydowanie każdy mężczyzna potrzebuje dużej ilości kalorii aby efektywnie móc pracować, dieta musi [...]

Posiłki w pracy powinny być takie , żeby nas pobudzić do pracy . Żeby były [...]

o tak :) American dream serwuje na prawdę rewelacyjne mięsko do ich burgerów. Zawsze wracając [...]