Chezbailer

Stara Łaźnia restauracja w Radomiu

Stara Łaźnia restauracja w Radomiu

Stara Łaźnia restauracja w Radomiu
Październik 15
15:19 2014

Od kilku lat pracuję jako modelka więc dbam o moje ciało i mam szczupłą figurę, ale uwielbiam jeść. Oczywiście jem z umiarem i zdrowo, jednak nic nie sprawia mi tak dużej radości jak popołudnie w ulubionej restauracji i smaczny posiłek. Jeśli chodzi o restaurację to mam kilka swoich ulubionych na mapie mojego miasta, ale lubię też odkrywać nowe restauracje.

Stara Łaźnia moja ulubiona restauracja w Radomiu

Jedną z restauracji, w której miałam ostatnio okazję skosztować pysznego jedzenia była Stara Łaźnia, w Radomiu, moim rodzinnym mieście. Restauracja ta jest nowa i na mapie miasta znajduje się dopiero kilka miesięcy. Często podchodzę dosyć sceptycznie do nowych restauracji, jest ich bowiem masa w mieście i każda oferuje to samo, jednak idąc za głosem mojego żołądka postanowiłam zajrzeć do środka i dać tej restauracji szansę. Jak się okazuję miałam nosa, i to niezłego, ponieważ w menu restauracji prócz tego, że podobała mi się co druga pozycja to restauracja Stara Łaźnia, jako jedna z nielicznych oferuje mi połówki porcji, z czego ogromnie się cieszę. Mam zbilansowaną dietę, jem pięć/sześć posiłków dziennie, lecz są to mniejsze porcje, dlatego opcja połówki porcji bardzo często przydaje się w restauracji. Na samym początku wielki plus dla tej restauracji. Zamówiłam moje ulubione danie czyli makaron tagliatelle z krewetkami. Każda restauracja, która ma w swoim menu krewetki zdobędzie u mnie dużego plusa. Posiłek został podany dosyć szybko, jedzenie było ciepłe, acz nie za gorące, akurat takie, że dało się je zjeść od razu po podaniu. Krewetki były pyszne, rozpływały się w ustach i zaspokoiły moje kubki smakowe w stu procentach. Jeśli znajduje się tu jakiś smakosz krewetek to zdecydowanie powinien udać się do tej restauracji.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Co uważacie o zachodniej modzie na jedzenie? Wygląda apetycznie ale czy surowa ryba może być [...]

Witam serdecznie. Zdecydowanie każdy mężczyzna potrzebuje dużej ilości kalorii aby efektywnie móc pracować, dieta musi [...]

Posiłki w pracy powinny być takie , żeby nas pobudzić do pracy . Żeby były [...]

o tak :) American dream serwuje na prawdę rewelacyjne mięsko do ich burgerów. Zawsze wracając [...]