Chezbailer

Restauracja Oycowizna

Restauracja Oycowizna

Restauracja Oycowizna
Wrzesień 11
11:00 2014

Ciężko jest przyrządzić danie kuchni polskiej i zrobić to dobrze. Na rynku polskim istnieje bardzo dużo restauracji, które serwują naszą rodzimą kuchnię, z różnym skutkiem. Każde z tych miejsc specjalizuje się w innym daniu, bowiem trudno jest znaleźć taką restaurację, w której każde danie kuchni polskiej będzie najlepsze i na najwyższym poziomie. Oczywiście wyjątek potwierdza regułę i tak jedną z takich restauracji, gdzie dosłownie każda pozycja z menu kuchni polskiej jest na najwyższym poziomie jest restauracja Oycowizna.

Restauracja Oycowizna

To ciepła, przytulna i bardzo dobra restauracja z kuchnią polską. Klimat polskiej wsi został idealnie odwzorowany i pokazany we wnętrzach restauracji. W środku jest miło, ciepło i jak już mówiłam bardzo, bardzo przytulnie. Menu restauracji jest bardzo bogate, co sprawia, że każdy smakosz znajdzie danie odpowiednie dla siebie. Porcje są bardzo duże, nawet największe żołądki będą najedzone w tej restauracji. Fani polskich zup mogą zjeść pyszne flaczki, rosołek czy prawdziwy polski żur – tak dobre przyrządzenie jest rzadkością w polskich restauracjach.

Fani potraw mięsnych również znajdą pyszne dania dla siebie. Restauracja ma bogate „mięsne” menu – schabowy, kaczka, kurczak, jagnięcina, cielęcina, wieprzowina – to tylko kilka z pozycji, które możemy zjeść. Pamiętajmy, że w restauracji rybki również się znajdą. Warto również zwrócić uwagę na pierożki, które są jedną ze specjalności restauracji. Ręcznie robione, świeże z przepysznymi farszami. Restauracja Oycowizna to miejsce, które każdy smakosz powinien odwiedzić.

To restauracja godna polecenia. Ostatnio wybrałam się tam z moją babcią i dziadkiem, którzy od zawsze wierni byli obiadom domowym i nigdy nie przepadali za jedzeniem w restauracjach. Jednak wizyta w restauracji Oyzowizna sprawiła, że moi dziadkowie znowu mają ochotę na wychodzenie na miasto po to, aby zjeść coś pysznego.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Co uważacie o zachodniej modzie na jedzenie? Wygląda apetycznie ale czy surowa ryba może być [...]

Witam serdecznie. Zdecydowanie każdy mężczyzna potrzebuje dużej ilości kalorii aby efektywnie móc pracować, dieta musi [...]

Posiłki w pracy powinny być takie , żeby nas pobudzić do pracy . Żeby były [...]

o tak :) American dream serwuje na prawdę rewelacyjne mięsko do ich burgerów. Zawsze wracając [...]