Chezbailer

Restauracja Jaś i Małgosia pod Radomiem

Restauracja Jaś i Małgosia pod Radomiem

Restauracja Jaś i Małgosia pod Radomiem
Wrzesień 10
10:55 2014

Uwielbiam kuchnię polską i gdy tylko mam okazję zaglądam do restauracji z naszą rodzimą kuchnią. Ogromną radość sprawia mi smakowanie nowych potraw, porównywanie pozycji w różnych restauracjach a także okrywanie tych nowych, nieznanych dań i smaków. Posiadam swój osobisty ranking restauracji, którym chętnie się podzielę. Podpowiem Wam, w której restauracji zjeść najlepsze flaki, która restauracja serwuje najlepsze pierogi czy bigos.

Restauracja Jaś i Małgosia pod Radomiem

Restauracje, które sprawiają, że moje serce szybciej bije i żołądek się cieszy. Najlepsze pierogi jadłam w restauracji Jaś i Małgosia, zaraz pod Radomiem. Jest to mój numer jeden jeśli chodzi o restaurację z kuchnią polską. Kelnerka wita nas przystawką, którą jest pyszny chlebek ze smalcem i ogóreczkiem kiszonym, żadna restauracja nie zrobiła na mnie tak dobrego wrażenia w ciągu kilku minut podczas pierwszej wizyty. A pierogi? Takie same jak robiła moja babcia, czyli najlepsze, z odpowiednią ilością skwarków, „niebo w gębie” – widać, że w restauracji rządzi świetna kucharka, która swoją kuchnią potrafi przyciągnąć nawet najbardziej wymagającego klienta, przez co restauracja jest ciągle pełna. Pysze flaczki znajdziecie w restauracji Baba Jaga, również pod Radomiem. Moim zdaniem te pomidorowe pyszności to specjalność tej restauracji. Położona nieco na uboczu restauracja ma wspaniały wiejski klimat, pyszne mięsko i bigosik, ogromne porcje, które zaspokoją nawet największych łakomczuchów. To wszystko na najwyższym poziomie jak na polską restaurację przystało. Restauracja Jaś i Małgosia z pewnością przypadnie do gustu osobom, które planują wypad z rodziną na niedzielny obiad – uczty rodzinne składają się z ogromnej ilości mięs i ziemniaczków. Zarówno z restauracji Baba Jaga, jak i z restauracji Jaś i Małgosia nikt nie wyjdzie nienajedzony i niezadowolony. Ponieważ obie restauracje znajdują się na trasach wylotowych, warto zapisać sobie te nazwy i podczas kolejnej przejażdżki tą trasą zaplanować tam posiłek.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Co uważacie o zachodniej modzie na jedzenie? Wygląda apetycznie ale czy surowa ryba może być [...]

Witam serdecznie. Zdecydowanie każdy mężczyzna potrzebuje dużej ilości kalorii aby efektywnie móc pracować, dieta musi [...]

Posiłki w pracy powinny być takie , żeby nas pobudzić do pracy . Żeby były [...]

o tak :) American dream serwuje na prawdę rewelacyjne mięsko do ich burgerów. Zawsze wracając [...]