Chezbailer

Najlepsza chinszczyzna tylko w Radomiu

Najlepsza chinszczyzna tylko w Radomiu

Najlepsza chinszczyzna tylko w Radomiu
Styczeń 15
10:00 2015

Restauracja Chińczyk. Mówi Wam to coś? Popularnych chińczyków jest w Polsce mnóstwo. Taki typ restauracji znajdziemy w każdym mieście – i nie będzie to tylko jedna placówka ale kilka bądź kilkanaście. Chinszczyzna – tylko w Radomiu. 

Praktycznie każde osiedle posiada chociaż jedną taką restauracją. Osobiście lubię dobrze zjeść u chińczyka i podzieliłbym te restauracje na takie, w których można zjeść i na takie, w których niestety nie można nic zjeść. Gotować trzeba umieć, a jeśli chodzi o dania kuchni chińskiej, to klient ma prawo być wymagający bo przecież byle kucharz w jakiejkolwiek restauracji, za takie potrawy się nie bierze, mam rację?

Chinszczyzna raz proszę

Otóż w Radomiu jest tylko jeden „liczący” się chińczyk. Ten, w którym coś zjem gdy akurat mam ochotę na chińszczyznę. Jedyna restauracja chińska w Radomiu, gdzie chińczyka robią dobrze. Chińskie Jadło z Radomia. Smakoszem dać chińskich jestem, lubię testować kucharzy, porównuję różne restauracje, cóż taki jestem. W Chińskim Jadle robią bardzo dobrą zupę z kukurydzą. Jest on dobrze doprawiona i naprawdę smaczna. Jeśli chodzi o danie główne, to z pełnym żołądkiem polecam kurczaka w cieście z warzywami. Idealnie dobrane przyprawy, kurczak jest chrupiący, ostry a zarazem delikatny. Dodatkowo ryż i mieszanka warzyw uzupełniają całe danie, które swoją drogą jest dosyć spore. Porcje są bardzo duże. Niejeden łasuch będzie zadowolony.

Jedyne w swoim rodzaju banany w cieście

Ale przechodząc do sedna, która potrawa sprawia, że restauracja Chińskie Jadło jest tą restauracją, którą mogę polecić każdemu? Banany w cieście. W żadnej innej restauracji nie jadłem tak dobrych. Jedyna restauracja chińska, która serwuje desery na najwyższym poziomie. Restauracja Chińskie Jadło nie raz uratowała mnie i moich przyjaciół przed napadami głodu późnym wieczorem. O ile wiem, restauracja dowozi także jedzenie pod wskazany przez nas adres za drobną, symboliczną opłatą.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Co uważacie o zachodniej modzie na jedzenie? Wygląda apetycznie ale czy surowa ryba może być [...]

Witam serdecznie. Zdecydowanie każdy mężczyzna potrzebuje dużej ilości kalorii aby efektywnie móc pracować, dieta musi [...]

Posiłki w pracy powinny być takie , żeby nas pobudzić do pracy . Żeby były [...]

o tak :) American dream serwuje na prawdę rewelacyjne mięsko do ich burgerów. Zawsze wracając [...]