Chezbailer

Gruzińskie Chaczapuri – gruzińskie smaki w Polsce

Gruzińskie Chaczapuri – gruzińskie smaki w Polsce

Gruzińskie Chaczapuri – gruzińskie smaki w Polsce
Luty 05
09:00 2015

Każdy, kto znajdzie się na krakowskim rynku może poczuć lekkie zdezorientowanie – na każdym kroku ulotkarze zapraszają nas do restauracji, gdzie w każdej z nich znajdziemy najlepsze jedzenie w Krakowie. Jeśli jednak nie masz ochoty na obiady domowe, może spróbujesz przysmaki, jakie oferuje restauracja Gruzińskie Chaczapuri?

Restauracja przy ulicy Floriańskiej to niesamowite miejsce, gdzie znajdziesz bardzo dobre jedzenie i niesamowity nastrój. Restauracja Gruzińskie Chaczapuri składa się z kilku małych salek, gdzie każda ma inny klimat – jednak łączy je jeden przymiotnik: gruziński. Restauracja Gruzińskie Chaczapuri nawet w projekcie swojego menu pokazuje, że doskonale wie jak powinna wyglądać gruzińska uczta.

Oryginalne Chaczapuri

W restauracji i menu Gruzińskiego Chaczapuri znajdziemy dania oryginalnie nazwane, z zachowaniem gruzińskiej pisowni. Specjalnością, jaką serwuje restauracja Gruzińskie Chaczapuri jest placek, który widnieje w tytule restauracji. Chaczapuri to gruziński placek zapiekany serem. W kuchni gruzińskiej chaczapuri podawane jest z surowym jajkiem rozbitym po wypieku.

Jajko z pastą z czerwonej fasoli

Restauracja Gruzińskie Chaczapuri jednak nie serwuje takiej wersji dania ze względu na polskie przepisy dotyczące serwowania potraw – surowe jajko może być powodem wielu chorób. Jednak pomimo tego, danie to jest potrawą popisową, jaką serwuje restauracja Gruzińskie Chaczapuri. Mamy także do wyboru wersję z pastą z czerwonej fasoli, która smakuje równie oryginalnie, co podstawowa wersja placka.

Zapiekanki z gruzińskim winem

Dla fanów mięsa restauracja Gruzińskie Chaczapuri poleca tradycyjne zapiekanki, dania z mięsem – głównie baraniną podane w oryginalny sposób. Do picia restauracja Gruzińskie Chaczapuri poleca piwo albo gruzińskie wina, które słyną ze swojej wyrazistości smaku i niesamowitego aromatu, jakie roztaczają dookoła. Ceny, jakie restauracja Gruzińskie Chaczapuri oferuje są na miarę kieszeni każdego z nas.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Co uważacie o zachodniej modzie na jedzenie? Wygląda apetycznie ale czy surowa ryba może być [...]

Witam serdecznie. Zdecydowanie każdy mężczyzna potrzebuje dużej ilości kalorii aby efektywnie móc pracować, dieta musi [...]

Posiłki w pracy powinny być takie , żeby nas pobudzić do pracy . Żeby były [...]

o tak :) American dream serwuje na prawdę rewelacyjne mięsko do ich burgerów. Zawsze wracając [...]