Chezbailer

Ekskluzywne restauracje w Warszawie

Ekskluzywne restauracje w Warszawie

Ekskluzywne restauracje w Warszawie
Lipiec 30
16:50 2014

Jeśli zastanawiasz się gdzie zabrać rodzinę na uroczystą kolację i zastanawiasz się czy są na prawdę ekskluzywne restauracje w Warszawie, to ten artykuł jest idealny dla Ciebie. Wyjście do takiej restauracji z najbliższymi jest znakomitą okazją, aby podzielić się ważną dla Ciebie informacją, uczcić rodzinne święto czy po prostu pokazać najbliższym, jak bardzo są dla Ciebie ważni.

Wybierając restaurację na rodzinne wyjście warto poczytać opinie w Internecie oraz przejrzeć ofertę lokali na stronach internetowych. Wiele restauracji bowiem udostępnia menu w sieci, aby ułatwić swoim klientom życie. Dania w restauracji powinny być proste, ale na tyle oryginalne, aby członkowie Twojej rodziny zapamiętali wyjście na długo. Jeśli dysponujemy sporym budżetem, możemy zabrać bliskich w miejsce, które uznawane jest za luksusowe.

Ekskluzywne restauracje w Warszawie

Lista ekskluzywnych restauracji w Warszawie otwiera się miejscem, które jako jedyne w Polsce posiada kulinarną gwiazdkę Michelin. Mowa jest o Atelier Amaro, restauracji której menu współgra z naturą. Co tydzień powstaje nowe menu. Koszt posiłku dla jednej osoby w tej restauracji to około 250 zł, jednak niezapomniane będą smaki i wrażenia wyniesione z nagrodzonej gwiazdką restauracji. Kolejnym ekskluzywnym miejscem na mapie Warszawy jest restauracja o nazwie Restaurant 99. Luksusowe wnętrze restauracji położonej w centrum miasta, muzyka na żywo i uprzejmi kelnerzy sprawiają, że każdy gość restauracji czuje się jak gwiazda. Menu bazuje na podstawowych składnikach, na których jakość  kierownictwo restauracji kładzie największy nacisk. Jeśli z kolei mamy ochotę na klimat nawiązujący do epoki PRL połączony z nowoczesnością, warto zrobić rezerwację na stolik w restauracji Warszawa Wschodnia. Restauracja Mateusza Gesslera położona w samym sercu Pragi, swoim wystrojem nawiązuje do atmosfery PRL-u, II wojny światowej i kultury warszawskiej. Menu restauracji oferuje pyszne, klasyczne zupy polskiej kuchni. Drugie danie to połączenie polskich specjałów z egzotyką. Restauracja ta z pewnością przypadnie do gustu każdemu poszukiwaczowi smaku.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Co uważacie o zachodniej modzie na jedzenie? Wygląda apetycznie ale czy surowa ryba może być [...]

Witam serdecznie. Zdecydowanie każdy mężczyzna potrzebuje dużej ilości kalorii aby efektywnie móc pracować, dieta musi [...]

Posiłki w pracy powinny być takie , żeby nas pobudzić do pracy . Żeby były [...]

o tak :) American dream serwuje na prawdę rewelacyjne mięsko do ich burgerów. Zawsze wracając [...]