Chezbailer

Burgery z American Dream – 100 procent wołowiny inaczej

Burgery z American Dream – 100 procent wołowiny inaczej

Burgery z American Dream – 100 procent wołowiny inaczej
Styczeń 29
09:13 2015

Moda na jedzenie amerykańskie dotarła również do Polski. Jak grzyby po deszczu powstają restauracje, w których możemy zjeść prawdziwego amerykańskiego burgera czy zasmakować wołowego steka z frytami. Jak każdy smakosz i osoba, która uwielbia jeść musiałem wybrać się do restauracji gdzie będę mógł zasmakować ameryki w rodzinnym mieście.

W Radomiu są trzy miejsca gdzie zjem po amerykańsku. Na „pierwszy ogień” wybrałem „American Dream” – restaurację, która mieści się w samym sercu miasta. Restauracja ta była trzecim punktem, który powstał w Radomiu, z kuchnią amerykańską. Zaglądając w menu restauracji przed oczami mamy kilka pozycji z burgerami – tradycyjny hamburger, cheeseburger, hawajski, coś dla miłośników ostrej kuchni czyli burger spicy a także specjalność restauracji burger o nazwie American Dream.

Flagowe burgery

Wydaje mi się, że w prawdziwej amerykańskiej restauracji są duże porcje, dlatego zdecydowałem się na flagowego burgera tej restauracji. Moim oczom ukazał się „burgerek”  z podwójnym mięsem, bekonem, serem czedar, sałatą, pomidorem, papryczkami, ogórkiem konserwowym i pyszną mieszanką sosów – bbq i hamburgerowego. Tak pysznej mieszanki smaków nie jadłem dawno. Nie wiem czy kucharz pracował kiedyś w Ameryce, w restauracji z burgerami ale chłopak zdecydowanie wie co z czym łączyć i jak dobrze wysmażyć mięso.

Niebo w gębie

Burger w tej restauracji był przepyszny i ogromny – ponad trzysta gramów mięsa w jednej kanapce! Był to mój pierwszy burger z prawdziwego zdarzenia i z pewnością nie ostatni. Ta restauracja zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Nie mogę się doczekać momentu gdy odwiedzę pozostałe restauracje z burgerami w Radomiu. Takie miejsca jak restauracja American Dream sprawiają, że hamburger nie jest zwykłą kanapką, ale prawdziwą fuzją smaków, która zachwyci nawet najbardziej wybrednego smakosza.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

1 Comment

  1. Józek
    Józek Maj 14, 18:53

    o tak 🙂 American dream serwuje na prawdę rewelacyjne mięsko do ich burgerów. Zawsze wracając z pracy na wielkim głodzie muszę zajść i spróbować. jeżeli ktokolwiek ma możliwość odwiedzić i zjeść to gorąco polecam.

    Reply to this comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Co uważacie o zachodniej modzie na jedzenie? Wygląda apetycznie ale czy surowa ryba może być [...]

Witam serdecznie. Zdecydowanie każdy mężczyzna potrzebuje dużej ilości kalorii aby efektywnie móc pracować, dieta musi [...]

Posiłki w pracy powinny być takie , żeby nas pobudzić do pracy . Żeby były [...]

o tak :) American dream serwuje na prawdę rewelacyjne mięsko do ich burgerów. Zawsze wracając [...]